Pan Vyhnálek je profesionál na svém místě a jeho ochota při prodeji mého bytu byla úžasná. Vše mi podrobně a srozumitelně vysvětlil, díky tomu vše proběhlo bez problémů. O vše se postaral, průběžně mě informoval, prostě úžasná spolupráce. Je to profesionál s velkým P, kterého mohu vřele doporučit. Budete nadšeni z jeho skvělé práce.
Svět by byl mnohem lepší místo k žití, kdyby každou práci dělali profesionálové. To se týká i prodeje nemovitostí. Takže když jsem se rozhodla prodat chatu v Beskydech, věděla jsem určitě, že budu chtít využít službu realitní kanceláře. Na pana Vyhnálka z realitní kanceláře REMAX CENTRUM jsem dostala doporučení od známého, nebyl to tedy výběr úplně naslepo. Už po prvním setkání jsem věděla, že pan Vyhnálek je člověk na svém místě. Působil na mě profesionálně, nesliboval nemožné a v neposlední řadě mi „sedl“ i lidsky. Cenu, za kterou by bylo možné chatu prodat, „nestřelil od pasu“, ale až po důkladném srovnání nemovitostí v podobné lokalitě a vyhodnocení cenové mapy. Neměla jsem tedy žádná nereálná očekávání. Následovalo nafocení nemovitosti, které ovšem nemělo podobu „pár cvaknutí mobilem“, ale pan Vyhnálek si na to vyhradil téměř celé dopoledne, takže už samotné fotografie v inzerci dokázaly zaujmout. Prezentaci k chatě pan Vyhnálek vytvořil koncem září, následovala inzerce. Pak už jsem mu jen předala od chaty klíče a nestarala se o nic. Pan Vyhnálek uskutečňoval prohlídky chaty se zájemci sám, vždy mi pak jen telefonicky nebo osobně sdělil výsledek, za což jsem byla hodně ráda, protože mi to šetřilo čas a spoustu starostí. Kupní smlouva byla podepsána v prosinci před Vánocemi. Po zápisu nových vlastníků chaty do katastru nemovitostí a vyplacení kupní ceny pan Vyhnálek domluvil s novými majiteli předání nemovitosti, kterého se s námi i zúčastnil. Jako velký bonus beru tu skutečnost, že realitní makléř spolupracuje s advokátní kanceláří Mgr. Davida Grimma, který vyřešil kupní smlouvu, vklad do katastru nemovitostí, advokátní úschovu a následnou výplatu peněz. Dokonce – pokud bych byla v roli kupujícího a ne prodávajícího, byl by pro mě pan Vyhnálek schopen zajistit i případné vyřízení financování, tedy zajištění nejvýhodnějšího hypotečního úvěru. Za svůj život jsem několikrát kupovala nemovitost a mám o fungování realitních kanceláří přehled. Pan Vítězslav Vyhnálek při srovnání vychází jednoznačně jako ten nejlepší. S čistým svědomím mohu tedy jeho služby všem doporučit.
Pan Vyhnálek je profesionál na svém místě. Precizní příprava, vstřícné jednání a komunikace, ochota a časová flexibilita vedly k rychlému a bezproblémovému prodeji našeho rodinného domu. Děkujeme.
Svou nemovitost jsem prodávala několik měsíců. Vyzkoušela jsem několik realitních kanceláří, ale žádná z nich nebyla úspěšná. Ať už z důvodu komplikovaného prodeje, nevhodné prezentace či málo aktivním přístupem. Náhoda mi přivedla do cesty realitního makléře Vítězslava Vyhnálka, který prodej mého domu pojal jako osobní výzvu. Od počátku mě zaujal profesionálním přístupem a nesmírnou kreativitou při zpracování prezentačního videa. Způsob, jakým dovedl do konce úspěšný prodej domu, byl přímo ukázkový. Služby pana Vyhnálka mohu vřele doporučit.
Pan Vyhnálek je profesionál na svém místě, navíc s lidským přístupem. Zná a umí vše potřebné a je tak výborným partnerem při prodeji nemovitosti. S jeho službami jsme byli moc spokojeni a děkujeme.
Velmi si vážím vstřícného a vnímavého přístupu pana Vyhnálka k našim potřebám při koupi nového domova. Koupě domu v dnešní době není lehkou záležitostí. Vše ale proběhlo rychle a bez problémů. Oceňuji velmi kvalitní celkový servis, profesionální a přátelský přístup. Mohu jen doporučit dále!
Děkuji pane Vyhnálku za Váš velmi operativní a pro mne bezstarostný přístup při řešení prodeje mé chaty. Díky Vám za pomoc, že vše proběhlo rychle a perfektně. Vážím si Vašeho způsobu jednání a citlivého přístupu ke klientům. Přeji Vám hodně pracovních úspěchů.
Je vždy radostí spolupracovat s lidmi, kteří jsou profesionálové ve svém oboru. Rychlost a flexibilita v řešení aktuální situace, spojená s porozuměním. Asi takto jde shrnout spolupráce s panem Vyhnálkem.    
Chceme poděkovat panu realitnímu makléři Vítězslavu Vyhnálkovi, který odvedl výbornou a rychlou práci při prodeji naší nemovitosti. Svou vysokou profesionalitou a lidským přístupem dokázal dobře zorganizovat nejen prohlídky našeho bytu, ale pomohl i při rozhodování a definitivní realizaci prodeje. Dohlížel na domluvené podmínky, vše kontroloval a prověřoval a o všem nás průběžně písemně nebo telefonicky informoval, byl kdykoliv k dispozici, vždy obratem ochotně reagoval. Dodržel vše, co přislíbil, úroveň poskytování jeho služeb je na nejvyšší úrovni. Moc děkujeme za jeho služby.
Děkuji panu Vyhnálkovi, za velmi profesionální přístup při prodeji mé nemovitosti. Rychlost, preciznost, pečlivé dohlížení, komunikace a znalost oboru - to jsou vlastnosti, kterými pomohl k rychlému prodeji. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho dalších spokojených klientů.
Moc děkujeme panu Vyhnálkovi za profesionální přístup, ochotu, příjemné a vstřícné jednání při koupi chaty, kterou jsme se rozhodli pořídit. Vše proběhlo bez problémů o vše se postaral o všem nás informoval. Pokud budeme někdy v budoucnu potřebovat realitního makléře určitě rádi využijeme služeb pana Vítězslava Vyhnálka.
Pan Vyhnálek je člověk, který drží slovo a to se dnes cení! Jeho přístup je navíc velmi profesionální. Proto jej jako realitního makléře můžeme všem doporučit.
Děkuji panu Vyhnálkovi za skvělou spolupráci při prodeji mojí nemovitosti. Velmi oceňuji jeho profesionální přístup, zkušenost a odbornost. Doporučuji všem využít jeho schopností a znalostí v tomto oboru, které zaručují vysokou pravděpodobnost úspěšného prodeje.
Pan Vyhnálek je profesionál. Velmi exaktní a spolehlivý. Volá kdykoli dojde k jakémukoli posunu, na potencionální klienty působí seriózním dojmem, což byla asi hlavní příčina, proč se podařilo prodat můj byt právě jemu.
Děkuji, pane Vyhnálku za vstřícné, věcné a rychlé jednání ve věci koupi mého vlastního bytu. S klidným svědomím Vás mohu ostatním doporučit.
Moc děkuji panu Vyhnálkovi za profesionální přístup, ochotu a rychlé jednání při koupi bytu. Můžu doporučit, vše vysvětlil a informoval o vývoji. Ještě jednou děkuji.
Prodej svého bytu jsem se na základě doporučení rozhodla svěřit panu Vítězslavu Vyhnálkovi. Byla jsem velice mile překvapena jeho profesionálním přístupem. Vše mi podrobně a srozumitelně vysvětlil, o vše se postaral, prodej tak proběhl bez sebemenších problémů a ve velmi krátkém čase. I do budoucna ráda využiji služeb pana Vyhnálka a s důvěrou ho doporučuji i svým přátelům.
Děkuji panu Vítězslavu Vyhnálkovi za služby spojené s koupí bytu a vyřízením hypotečního úvěru. Musím velmi poděkovat za ochotu, rychlost a trpělivost a to i přes to, že ne vždy vše probíhalo tak jednoduše.
Spolupráce s panem Vyhnálkem byla vysoce profesionální, díky moc za prodej nemovitosti. Mohu na 100% doporučit. Ještě jednou díky moc.
Po dlouhá léta je mi zárukou pan Vítězslav Vyhnálek vždy, když potřebuji řešit své požadavky. Komunikace je nenásilná, vždy se mi dostane náležitého a srozumitelného vysvětlení dané problematiky, což je pro mne prioritní.
Služby pana Vítězslava Vyhnálka v oblasti realit charakterizují tato slova: ochota, flexibilita, profesionalita, serióznost, lidskost. Děkujeme.
Děkuji, pane Vyhnálku za věcnou spolupráci a rychlé jednání při koupi nového bytu. Vše co se dohodlo ve smlouvách nebo ústně, bylo splněno. Vše bylo po právní stránce dobře připravené, takže jsme neztráceli čas. Zaujal jste Vaší ochotou a vstřícností při jednáních mezi mnou a prodávajícím, příjemná profesionální spolupráce. Ještě jednou děkuji a mohu doporučit.
Pan Vítězslav Vyhnálek je profesionální a spolehlivý partner pro každého. Spolupracujeme již několik let a velmi oceňuji znalost trhu v oblasti realit.
Pane Vyhnálku, chtěl bych Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za velice profesionální a odborný přístup při prodeji mého bytu v Havířově a to i přes to, že vnější okolnosti prodeji bytu ne vždy přály. Oceňuji Vaši 100% péči, kdy jste dotáhl prodej bytu jak se říká od A do Z, což jsem přivítal při svém časovém pracovním vytížení. Přeji Vám mnoho spokojených zákazníků, stejně jako jsem byl já.
Na pana Vítězslava Vyhnálka jsme se obrátily ohledně prodeje nemovitosti. Musím říct, že jsme byly velice překvapené, s jakou rychlostí vše proběhlo. Musíme poděkovat za jeho profesionalitu, vstřícnost a trpělivost.
Děkujeme panu Vítězslavu Vyhnálkovi za profesionální přístup, ochotu a rychlé jednání při prodeji naší nemovitosti. Byl nám nápomocen při jakémkoliv vyřizování jednotlivých úkonů a vstřícně, trpělivě a velmi příjemně s námi řešil celou záležitost. S podobným jednáním jsme se už dlouho nesetkali. Jeho přirozený lidský přístup ke klientovi a vstřícná komunikace ho řadí na vrchol profesionality. S jeho službami jsme byli velmi spokojeni.
Doposud nám slovo realitní makléř nahánělo hrůzu, protože s těmi, s kterými jsme se během let setkali a měli s nimi něco do činění, v nás vzbuzovalo mírně řečeno nedůvěru. Makléři z velkých společností s olepenými auty a hlavami v nebi, nevidící si na špičku svého nosu. Taková byla dosud naše zkušenost. Proto jsme byli mile překvapeni nejen profesionalitou, ale i osobou pana Vítězslava Vyhnálka. Vynikající přístup, profesionalita, organizační schopnosti, spolehlivost a slušnost, která se v dnešní době už nenosí. Můžeme pouze doporučit a přát si, aby takových lidí, jako pan Vyhnálek, bylo více. Ještě jednou děkujeme za vše a těšíme se na další spolupráci.
S přítelem jsme se rozhodli odstěhovat do jiného města, tudíž nám nezbylo nic jiného než náš byt prodat. Neváhali jsme ani minutu a po předchozích zkušenostech jsme kontaktovali pana Vítězslava Vyhnálka. Především pro jeho profesionální přístup, vstřícnost, spolehlivost. Určitě ho doporučíme všem. Ještě jednou děkujeme.
Pana Vítězslava Vyhnálka můžeme doporučit jako spolehlivého a kvalitního makléře. Velmi nám pomohl s prodejem naší chaty. Děkujeme a přejeme mnoho dalších spokojených klientů.
Pane Vyhnálku, chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za velice profesionální a odborný přístup při koupi našeho bytu v Ostravě-Zábřehu na ulici Jugoslávská. Oceňuji Vaši 100 % péči, kdy jste dotáhl prodej bytu do řádného konce, což jsme přivítali při našem časovém pracovním vytížení. Můžeme Vás i Vaší realitní společnost vřele doporučit a jestli v budoucnu budeme potřebovat realitní služby, určitě se na Vás rádi obrátíme. Přeji Vám mnoho spokojených zákazníků, stejně jako jsem i my.
Děkuji panu Vítězslavu Vyhnálkovi za profesionální přístup, ochotu a rychlé jednání při prodeji mého bytu. Můžu doporučit a přát si, aby takových lidí jako pan Vyhnálek bylo více. Ještě jednou děkuji.
S panem Vyhnálkem jsme se dostali do krátkého kontaktu při úvaze o prodeji našeho bytu v Ostravě. Po roce, když jsme se rozhodli byt prodat, to byla jasná volba. Ze všech makléřů s kterými jsme dříve byli v kontaktu jsme se obrátili pouze na pana Vyhnálka a ani v nejmenším toho nelitujeme. Je to profesionál na svém místě a jeho dlouholeté zkušenosti jsou opravdu znát. Hlavně se nám líbilo, že jsme z jeho strany nepocítili sebemenší tlak. Vše jsme spolu prokonzultovali a pan Vyhnálek vždy do puntíku dodržel, na čem jsme se dohodli a vždy nás průběžně informoval o svých krocích. Panu Vyhnálkovi jsme naprosto důvěřovali, takže veškerá jednání s potencionálními zájemci mohly probíhat bez naší účasti. Pokud v budoucnu budeme ještě potřebovat realitní služby, víme, na koho se obrátit.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení